ap.jpg 

Leiar: Odd Atle Stegegjerdet,
Røslebakkane 101, 6868 Gaupne
Tlf.: 99459374
E-post:
odd.atle.stegegjerdet@hotmail.com 

  sp.png

Leiar: Knut Hauge,
Lustravegen 1036, 6873 Marifjøra
Tlf.: 906 97 026 
E-post: 
knuthauge@hotmail.com

  krf.png

Leiar: Beate Bondevik Lie,
Hestnes 28, 6869 Hafslo
Tlf.: 917 76 434
E-post:
beate.bondevik.lie@luster.kommune.no

Relatert bilde

Leiar: Ernst Veum,
Solvivegen 3, 6869 Hafslo
Tlf.: 91 84 77 38
E-post: 
ernst.veum@hafslo.no

 Bilderesultat for høgre    

Leiar: Ingar Norberg,
Fossøyane 73, 6871 Jostedal
Tlf.: 941 83 960
Epost:
ingar@norberg.as

 Bilderesultat for venstre logo

Leiar: Jon Ove Lomheim,
Nondal 6, 6869 Hafslo
Tlf.: 917 21 076
Epost:
jon.ove.lomheim@hafslo.no 

 Logo Sosialistisk venstreparti 

Leiar: Trine Hess Elgersma,
Jostedalsvegen 2502, 6871 Jostedal
Tlf.: 415 14 302
Epost: 
trine.hess.elgersma@gmail.com